• בדיקת תקינות מצבר ובמקרה הצורך - החלפת מצבר

  • תיקון סטרטר

  • תיקון אלנטרנטור

  • תיקון מנגנון חלון ודלת

  • תיקון מערכת החימום

  • תיקוני חשמל נוספים (*לשאלות צרו קשר).

שירות בתחום החשמלאות 

ישנן לא מעט תקלות חשמל שעלולות להתרחש בכל אחד מהרכבים של כולנו, אפילו אם מדובר על רכבים חדשים יחסית. לכן בהחלט כדאי שיהיה לכם מוסך מבין המוסכים בצפון שאליו תוכלו לפנות בכל פעם כשמתעוררת בעיה כזאת, ואין כל צל של ספק שמוסך הסוללים זו הבחירה הטובה ביותר. במוסך זה תוכלו לקבל שירות הן בתחום בעיות המכונאות של הרכב והן בתחום החשמל, כך שזה לא משנה איזו בעיה יש ברכב, כי בכל מקרה מוסך זה הוא כתובת טובה עבורכם.

בעיות חשמל ברכב

חלק מבעיות החשמל ברכב יכולות להיות בעיות של האורות, בעיות של מנגנון החלונות, בעיות של פנסים שאינם מתפקדים כמו שצריך ועוד הרבה סוגים של תקלות אחרות. זה לא משנה אם מדובר על תקלה שדורש להחליף את הסטרטר או שצריך להחליף את האלטרנאטור, כי מה שחשוב באמת הוא לדעת אל מי כדאי לכם לפנות. במוסך הסוללים תוכלו לקבל פתרון יעיל ומהיר לכל אחת מבעיות החשמל ברכב שלכם, ולכן כדאי שגם אתם תיפנו אל המוסך הזה, מבין המוסכים בחיפה, אם יש לכם צורך בשירות מקצועי בתחום.

השילוב שעושה את ההבדל

אחת מהסיבות לכך שאנשים רבים פונים לקבלת שירותי החשמלאות של המוסך זו המקצוענות, אך מעבר לכך, במוסך הזה אפשר לקבל למעשה מענה לכל תקלה. השילוב שבין טיפולים בתחום המכונאות ובין טיפולים בתחום החשמלאות הוא שילוב מנצח ולכן אתם מוזמנים להגיע בכל עת בה יש לכם צורך ולקבל מענה מקצועי לכל תקלה ברכב

שירותינו בתחום החשמלאות כוללים:

שיפוץ /החלפה סטרטרים , שיפוץ / החלפה אלטרנאטורים

תיקון / החלפה מנגנוני חלונות , פנסים , מראות